Webinarium

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem oprogramowania FlexSim, zapraszamy na bezpłatny webinar internetowy. Podczas godzinnego spotkania zaprezentujemy Państwu potencjał symulacji i samego oprogramowania FlexSim, przedstawimy konkretne projekty zrealizowane w innych przedsiębiorstwach z Państwa branży i korzyści jakie one przyniosły oraz porozmawiamy o możliwościach i rodzajach współpracy.

 

Potrzebujemy tylko kilku informacji i nasz konsultant niezwłocznie się z Państwem skontaktuje w celu umówienia prezentacji.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach marketingowych przez administratora danych – InterMarium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Starowiślna 54/14, 31-037 Kraków zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od InterMarium Sp. z o.o. informacji handlowych na mój adres email i telefon komórkowy zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lutego 2002r.