Webinarium

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem oprogramowania FlexSim, zapraszamy na bezpłatny webinar internetowy. Podczas godzinnego spotkania zaprezentujemy Państwu potencjał symulacji i samego oprogramowania FlexSim, przedstawimy konkretne projekty zrealizowane w innych przedsiębiorstwach z Państwa branży i korzyści jakie one przyniosły oraz porozmawiamy o możliwościach i rodzajach współpracy.

 

Potrzebujemy tylko kilku informacji i nasz konsultant niezwłocznie się z Państwem skontaktuje w celu umówienia prezentacji.

 

Zaznacz, jeżeli chcesz abyśmy przeprowadzili webinarium:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w poniższym formularzu kontaktowym przez InterMarium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Starowiślna 54/14, 31-037 Kraków w celu świadczenia usług związanych z oprogramowaniem FlexSim.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez InterMarium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Starowiślna 54/14, 31-037 Kraków w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail i numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez InterMarium Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Starowiślna 54/14, 31-037 Kraków w celu przesyłania treści handlowych na mój adres e-mail i numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@flexsim.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zapoznaj się z
Polityką Prywatności FlexSim InterMarium.